Ingrid Skar har fått seg ny jobb i konsulentselskapet Ensō.

Ingrid (29) til Ensō: «Positiv og energisk»

- Hun bidrar til å skape et godt arbeidsmiljø, sier Ensō om Ingrid Skar.

Publisert

inn/ut 👋

kode24s inn/ut-spalte handler om norske utviklere som får seg ny jobb. Artiklene baserer seg på informasjon fra arbeidsgiveren. Vil dere også være med? Send oss en inn/ut-melding!

Ingrid Skar (29) har fått seg ny jobb i konsulentselskapet Ensō.

Hun har jobba mest med frontend-teknologi, men skal være interessert i å lære mer om hele stacken.

"Ingrid er ikke bare opptatt av å utvide sin egen kunnskap, men også av å dele sin kunnskap med andre og lære av dem. Hun er en positiv og energisk person som sprer glede rundt seg, og hun bidrar til å skape et godt arbeidsmiljø" melder Ensō.

Kode og maraton

Skar skal ifølge sin nye arbeidsgiver "brenne for å skape intuitive og brukervennlige løsninger, og fokuserer både på brukeropplevelse for sluttbrukere og lesbar og utvidbar kode for andre utviklere".

På fritida er det fysisk trening det går i.

"Første mål er å løpe halvmaraton i København i høst. Ellers er Ingrid glad i musikk og festivaler" melder Ensō.

Powered by Labrador CMS